Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DeadcoreMT2 [Hamachi]


SajlenT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gpmt2nazwa-DeadcoreMT2.png

gpmt2-Procesor.png

Intel Inside Core i3 4 x 2,3gHz + 2,2gHz

gpmt2-Pamiec%20Ram.png

4 GB

gpmt2-Lacze.png

10Mb/s

gpmt2-Strona%20Glowna.png

http://25.98.76.143/

gpmt2-Rejestracja.png

http://25.98.76.143/rejestracja.php

gpmt2-Item%20Shop.png

Brak

gpmt2-Client.png

http://www.multiupload.nl/HG8HYMCN46

gpmt2-Latka.png

http://www.speedyshare.com/JZdvC/Deadcore-by-T3rroR.rar

gpmt2-Skan%20Latki.png

https://www.virustotal.com/pl/file/edb6fd8480140c93e4aaaf6c4b7823186df65a83ecd12586a06d6d0f11bbd7e4/analysis/1372358068/

gpmt2-Na%20Start.png

gxl.png

gpmt2-Handlarze.png

td4w.png

gpmt2-Bony.png

53zl.png

gpmt2-Ulepszacze.png

brak.jpg

gpmt2-Exp.png

500% - PvP

gpmt2-Drop.png

500% - PvP

gpmt2-Yang.png

500% - PvP

gpmt2-Administracja.png

[GA]DopeDOD

[GM]ZawodowyFMX

gpmt2-Od%20autora.png

Sieci: DeadcoreMT2 do DeadcoreMT2/64

Hasło: 123

Max Level 250

Max Staty 125
Na Start 250 Level
KD +5 80%(woj,sura,ninja,szaman) 15%(kryt,szycie,potwory)
Szansa na ulepszenie 100%
Brak ulepszaczy
Cena za ulepszenie 1yang
Brak 6-7bonu
Bony wchodzą maxymalne
Niepotrzebne bonusy usunięte
2 Channele
Zwój Powrotu Statusu
Zwój Powrotu Umiejętności
Księgi Umiejętności u Instruktorów
Pierścień TP
Bronie Um/Śr

Dodano Atak/PŹ/Obrona/PE Boga smoków

Dodano Dłoń Krytyka

Dodano Dłoń Przebicia
Dodano Szkat. Umarłego Rozpruwacza

Dodano Maskę uczuć

Dodano Buty Wiatru

Pierścień TP

5u5.png

Druid

8x1.png

Mapa Gnolli

o0q.png

System ulepszeń z klasycznego Derina V1

90e380b3f6bfd.png

bb252575626a2.png

479adb15bfcfc.png

Serwer to klasyczny oldschool z elementami 4fun/PvP/Easy także zapraszam do gry !

 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przepraszam za utrudnienia... był mały problem z launcherem ale wszystko już jest w normie.

 

Nowy link ze spolszczeniem został edytowany.

 

Zapraszam do gry !



#EDIT

 

 


Aby połączyć się z serwerem trzeba pobrać klient Derina i wrzucić łatkę (spolszczenie).

Wszystko działa w 100%



Link do spolszczenia : http://www.speedyshare.com/kwXS3/DeadcoreMT2.rar

 

Link do klienta Derin v1 : http://www.multiupload.nl/OBZYS52Q14

 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

Opublikowano

o ja nie mogę to oldschool ale się uśmiałem. Nie zagram ale nie pisz że takie coś to oldschool bo pokazujesz że nie wiesz co to .

Gif OFF.

By ME ; D

Opublikowano

Aby połączyć się z serwerem trzeba pobrać klient Derina i wrzucić łatkę (spolszczenie).

Wszystko działa w 100%


Link do spolszczenia :

http://www.speedyshare.com/JZdvC/Deadcore-by-T3rroR.rar

Link do klienta Derin v1 :

http://www.multiupload.nl/OBZYS52Q14


Dodano nowe sieci od DeadcoreMT2/11 do DeadcoreMT2/50 !

 

Dodano drugi Channel !

 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

Opublikowano

Mam Clienta, wgrywam spolla all co jest, rooty też wgrałem nie działa, wgrałem locale, nie działa....



Zrób coś, chciałbym pograć na tym serwie:/. Dawno nie grałem w metka, i chciałbym pograć:.>.



SajlenT, nie mogę wbić na serwa.... Jak łąduje się postać, to wywala ....

Opublikowano

ZAPRASZAM NA SERWER ! GRAMY JINNO ;)

 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

Opublikowano

Nie da się wyjść z mapki na 100lvl.. Pozdro..

EDIT: Za zalogowanie się dostaje się eq na start i lvl (Niby spoko, bo można wywalić, ale nie buty wiatru- mam już całą kolekcję..

Opublikowano

Nie muszę dużo pisać, wszystko jest na filmie i SS-ie, krótko zwięźle i na temat tego serwera ;D

Po prostu navi na serwerze i wywyższanie się GM-a (Oczywiście bana dostałem za udowodnienie mu tego).

 

Film:

 

SS:

25sahi0.jpg

 

Pozdrawiam admina serwera serdecznie środkowym palcem.

27yww1c.jpg


Opublikowano

Jestem Adminem i mam prawo sprawdzić czy któryś z GM'ów nie nadużywa władzy i rozdaję eq ;)

I to że wrzuciłeś filmik w niczym nie świadczy, że ja robię coś złego ;)



Zmieniono LVL na start ! 250 ! Usunięto bug z first_login.quest

 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

Opublikowano

Jestem Adminem i mam prawo sprawdzić czy któryś z GM'ów nie nadużywa władzy i rozdaję eq ;)

I to że wrzuciłeś filmik w niczym nie świadczy, że ja robię coś złego ;)

A dostałem bana za? EQ z navi, widzisz gdzieś je na filmie ;)?

Poza tym w ten sposób tępa strzało nigdy nie odkryjesz czy ktoś ma eq z navi czy nie, bo każdy gracz cie będzie tak mocno bił.

Pozdrawiam cię jeszcze raz środkowym palcem i więcej nie wdaje się z 12 latkiem w dyskusje, bo widzę że wakacje są.

Tak poza tym jest 23 spadaj młody spać, bo cie ojciec paskiem złoi to na zadku nie usiądziesz i pewnie gratis szlaban na PC dostaniesz i serwerka od dzieci dla dzieci 7-14 dni nie będzie.

27yww1c.jpg


Opublikowano

Nie będę się zniżał do twojego poziomu ;) Raport



Dziś serwer Online od godziny 15 ;) Zapraszam o 15 na Serwer



Zmiana planów, serwer ONLINE !

 

 

sajlentsig002.jpg

 

Szczerze?... Wisi mi czy dostane + czy -

 

 

 

Opublikowano

Mam problem.

Gdy chce ulepszyć przedmiot muszę wylogować bo zacina się all ;/

dodam iż nie posiadam klienta tylko rykox.

Daj to co uważasz :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...